sobota, 27 lutego 2016

Oplot z paracordu do Twojego ZEGARKA

Oprócz szerokiej gamy bransoletek survivalowych, patriotycznych i medycznych wykonujemy również paski/ bransolety do zegarków w bogatej palecie 53 kolorów oraz w najbardziej wygodnych splotach: cobra, king cobra, solomon bar, trilobite i shark jaw.

Koszt wykonania paska do zegarka wynosi od 25 zł (splot cobra, na standardowej czarnej klamrze). Z uwagi jednak na fakt, że oplot z paracordu wykonywany jest bezpośrednio na teleskopach zegarka, konieczne jest przesłanie go do nas (wyłącznie po potwierdzeniu możliwości wykonania przez nas). Przed złożeniem zamówienia na pasek do zegarka, Klient powinien dokonać samodzielnego testu, który pozwala łatwo zweryfikować czy wykonanie oplotu paska jest technicznie możliwe.

Jak przeprowadzić test?

Po wypięciu teleskopów, zdejmujemy pasek i ponownie montujemy teleskopy. Następnie pomiędzy kopertę zegarka i teleskopy wplatamy dowolną nylonową linkę o grubości około 4 mm. Jeśli czynność ta odbywa się bez trudności i linka przechodzi swobodnie, można przyjąć, że oplot jest możliwy do wykonania.


Odpowiednio zabezpieczoną kopertę zegarka (zegarek bez paska) należy wysłać do nas wyłącznie przesyłką poleconą z możliwością śledzenia. Cena: od 25zł/szt.


Oplot możemy wykonać w dowolnej kolorystyce paracordu
Jeśli jesteś zainteresowny/a innym zapięciem do bransoletki zajrzyj tutaj
Pełną listę dodatków do bransoletek znajdziesz tutaj

DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

IN POST:
- mini paczka (wpłata na konto) 8zł
- paczkomaty (wpłata na konto) 9zł
- paczka kurierska (wpłata na konto) 16zł
- paczka kurierska (pobranie) 21zł

INNE REALIZACJE:

2 komentarze:

  1. Rozumiem że do zegara trzeba podać jeszcze wymiar nadgarstka?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak. W przypadku oplotu do zegarka należy szczególnie zwrócić uwagę na dokonanie prawidłowego pomiaru: http://paracordprojekt.blogspot.com/p/jak-zamawiac.html

      Usuń