wtorek, 14 stycznia 2014

Bransoletka z serduszkiem WOŚP - Aukcja charytatywna

Bransoletka survivalowa wykonana własnoręcznie na bazie paracordu, przeznaczona dla miłośników outdooru i militariów. Stworzona została z myślą o wsparciu Wielkiej Orkiestry. Wykonana została z paracordu, o łącznej długości ponad 3,5m. Do zapięcia użyliśmy mocnej szekli z regulacją. Głównym elementem dekoracyjnym bransoletki jest nieśmiertelnik z kolorowym logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Zapraszamy do licytacji !!!Kolor:
 • BIAŁY
 • CZERWONY

 Dodatki:
 • NIEŚMIERTELNIK FULL KOLOR
 • SZEKLA REGULOWANA
Bransoletka z serduszkiem WOŚP
Bransoletka z serduszkiem WOŚP
Bransoletka z serduszkiem WOŚP
Bransoletka z serduszkiem WOŚP
Bransoletka z serduszkiem WOŚP
Bransoletka z serduszkiem WOŚP


Więcej:Paracord 550 jest to oryginalna linka spadochronowa, która dzięki swojej wytrzymałości (250kg obciążenia statycznego) znalazła szerokie zastosowanie w środowisku militarnym, survivalowym, outdoorowym itp.
W kolorowym oplocie paracordu znajduje się siedem plecionych rdzeni, a całość to 100% nylonu. Linka odporna jest na przetarcia, nie zmienia swoich właściwości po przemoknięciu, szybko schnie i nie butwieje.
Paracord doskonale nadaje się do montażu oporządzenia, zabezpieczenia sprzętu, jako smycz, do budowy schronienia i potykaczy, na kempingu i wycieczce, w domu i ogrodzie.Dzięki swoim zaletom i rosnącej popularności doczekał się nowej funkcji. Paracord można stosować również do plecionych bransoletek, smyczy, pasków, breloków i innych przedmiotów dekoracyjnych. Po co? Ogólne założenie jest takie, że bransoletka ma spełniać rolę awaryjnej linki, którą mamy zawsze przy sobie. W rzeczywistości, często traktowana jest po prostu jako lansiarski gadżet.4 komentarze:

 1. Mógłby się dowiedzieć jakim splotem jest wykonana ta bransoletka?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest możliwość wykonania tej bransoletki z logiem 25. Wośp ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak co roku zostanie przez nas wykonana bransoletka na licytację. Proszę śledzić nasz fanpage na facebooku https://www.facebook.com/ParacordProjekt

  OdpowiedzUsuń